
Пенал твердий одинарний без клапана Yes Cat Dreamer HP-02
319 ₴
- В наявності
- Код: 533649
Пенал твердий одинарний з клапаном Yes HP-02
Твердий пенал HP-02 від торгової марки YES - зручний формат пеналу для учнів початкової школи.
Модель HP-02 від торгової марки YES має одне містке відділення з додатковим відворотом та продуманою організацією простору, яке з легкістю вмістить все необхідне для навчання та творчості дитини. Ніщо не загубиться!
Твердий корпус пеналу HP-02 від торгової марки YES, ущільнений картонною вставкою, ідеально зберігає форму за будь-яких умов. Завдяки внутрішньому органайзеру з еластичними фіксаторами кожен предмет буде на своєму місці, його не доведеться довго шукати. Добре продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт та задоволення від навчання
Особливості конструкції твердого пеналу HP-02:
- 1 містке відділення на застібці-блискавці з додатковим відворотом для розміщення канцелярського приладдя;
- органайзер з еластичними фіксаторами допоможе розмістити все необхідне впорядковано і красиво;
- міцна та надійна фурнітура - зручна у використанні;
- тканинний кант добре захищає краї пеналу від розкуйовдження;
- внутрішній матеріал стійкий до забруднень, його легко чистити.
Розміри та зовнішній матеріал виконання твердого пеналу HP-02:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 13 х 21 х 3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Пенал-коробка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 319 ₴




