ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Пенал Kite 1 відділення 2 одвороту без наповнення "Love owl you forever"
230 ₴
- В наявності
- Код: K18-622-1
+380 (95) 597-73-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Посилений прострочений шов. Розклад уроків, таблиця множення. 2 одвороту без наповнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 153 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-книжка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


