Еталонна європейська якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно та надійно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 2 відділення на блискавці – 1 велике та 1 менше;
- розмір: 20х7х4 см – місткий та компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – щоб пенал довго радував бездоганною службою;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна брендована підкладка;
- текстильна ручка-петля – пенал зручно носити у руці;
- стильний дизайн – для натхнення!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴





