-5%

Рюкзак YES T-94 Tusa голубой
1 380 ₴
1 311 ₴
- Готово до відправки
- Код: 558471
+380 (95) 597-73-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак YES T-94 Tusa голубой
Легка і ніжна модель "Tusa", торгової марки YES, стильна подружка Вашого образу. Модель на одне відділення, з однією кишенею - тільки для найнеобхідніших речей. Виконана з тактильного матеріалу - еко-шкіра. Дизайн з декоративними нашивками. Розмір: 42 х 30 х 15 см.
Легка і ніжна модель "Tusa", торгової марки YES, стильна подружка Вашого образу. Модель на одне відділення, з однією кишенею - тільки для найнеобхідніших речей. Виконана з тактильного матеріалу - еко-шкіра. Дизайн з декоративними нашивками. Розмір: 42 х 30 х 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Блакитний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴







