-15%

Сумка на пояс YES SP-30 YES DSGN. Black
1 000 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: 559525
+380 (95) 597-73-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на пояс YES SP-30 YES DSGN. Black
Сумка на пояс сьогодні – це незамінний аксесуар! Дозволить взяти з собою всі необхідні речі та при цьому звільнити руки! Ця модель SP-30 має такі характеристики:
- кількість відділень – 1;
- кількість кишень - не має;
- є одна внутрішня кишеня;
- матеріал: поліестер;
- Розмір, см: 53 x 21 x 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 21 см |
| Товщина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Ширина | 9.5 см |
| Глибина | 6 см |
| Наповнення | Немає |
| Розмір | Малий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




