
Динозавр, батарейка, світло, звук короб. 23*13,5*20,5см
790 ₴
- В наявності
- Код: KL0202-1
+380 (95) 597-73-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Динозавр на батарейках, світить, звучить. Короб. 23*13,5*20,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 20 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація аксесуарами | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴


