
Рюкзак шкільний напівкаркасний YES Pusheen Playful S-109
3 789 ₴
- В наявності
- Код: 559880
Рюкзак шкільний YES
М’який шкільний рюкзак Yes – легкий та місткий
М’який шкільний рюкзак від бренду Yes зручний та надійний у використанні. Рюкзак ущільнений по всьому корпусу, тому добре зберігає форму та зовнішній вигляд.
Шкільний ортопедичний рюкзак від бренду Yes має три відділення, в яких дуже зручно розміщувати зошити, підручники, папки та інші речі, які необхідні у школі. Внутрішній органайзер розроблений з увагою до дрібниць, тому всім необхідним у школі речам знайдеться своє місце. До того ж дитина привчатиметься до порядку.
Ортопедична спинка шкільного рюкзака від бренду Yes, плечові ремені анатомічної S-подібної форми, нагрудний ремінь – все це запорука правильної постави дитини. Ортопедичні властивості спинки рюкзака підтвердженні дослідженнями та закріплені патентом. Лямки регулюються за довжиною, ця функція разом з нагрудним ременем забезпечує ідеальне розміщення рюкзака на дитині.
На спинці шкільного рюкзака від бренду Yes у нижній подушечці передбачено кишеньку для важливих невеличких речей.
Бренд Yes піклується про безпеку дитини, тому м’який шкільний рюкзак має світлоповертальні елементи.
Завжди трендовий патерн з сердечками та комбінація рожевого і чорного кольору – ідеальний варіант класичного рюкзака. Брелок у формі серця неодмінно сподобається дівчинці.
Особливості конструкції шкільного рюкзака Yes:
- ущільнений корпус по всьому периметру, який добре тримає форму та зовнішній вигляд;
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та комфорту під час носіння. Конструкція спинки запатентована;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для щільного прилягання рюкзака до спини дитини;
- ущільнене дно з захисним прогумованим покриттям та ніжками;
- зручна основна ручка та ручка-петля для підвішування на гачок;
- 3 містких відділення для підручників та зошитів;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- прихована кишеня на спинці;
- надійна фурнітура для довговічності;
- прогумовані пулери з металевою основою;
- світлоповертальні елементи для безпеки;
- система Quick Set-UP для легкого регулювання плечових лямок.
Зручні деталі внутрішньої організації шкільного рюкзака Yes:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеня для телефону;
- картка-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації;
- ключниця-пружинка;
- брендована міцна підкладка.
Розмір та характеристики шкільного рюкзака Yes:
Розмір за сіткою: M
Розмір: 38 х 29 х 18 см
Матеріал: поліестер
Об'єм: 19,8 л
Вага: 0,85 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 130 см до 145 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 г |
| Об`єм | 16.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 3 789 ₴








