
Сумка через плече YES Minecraft Arrow CB-2
1 379 ₴
- В наявності
- Код: 550069
Сумка через плече YES
Сумка через плече YES Always Believe CB-2 - незамінний повсякденний аксесуар для ритмічного міського життя.
Вона сподобається сучасним енергійним особистостям, які цінують комфорт, функціональність та стиль. Крутезна, ергономічна сумка, з якою не захочеться розлучатися!
Міцні матеріали та добре продумані деталі моделі CB-2 від бренду YES забезпечать комфорт у повсякденному використанні, вам не доведеться турбуватися про дрібниці, бо ми подбали про них. Містке основне відділення, передня кишеня, потаємна задня кишеня на кнопці та дві внутрішні кишені дозволять впорядкувати вміст сумки так, щоб забезпечити надійність зберігання та легкий доступ у разі потреби. Плечовий ремінь регулюється, що дає змогу обрати комфортну довжину.
Особливості конструкції моделі CB-2 від бренду YES:
-одне містке основне відділення;
-зручна передня кишеня на блискавці;
-дві внутрішні кишені для організації речей; кишеню на блискавці можна використовувати для зберігання грошей або документів;
-регульований ремінь допоможе налагодити комфортну посадку по фігурі;
-міцна і надійна фурнітура;
Розміри та зовнішній матеріал моделі CB-2 від бренду YES:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 20 x 17 x 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Стан | Новий |
| Підлога | Чоловіча |
| Товщина | 7 мкм |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 6 см |
| Наповнення | Немає |
- Ціна: 1 379 ₴




