
Пенал твердий подвійний Yes Cute Bear HP-01
459 ₴
- В наявності
- Код: 533636
Пенал твердий подвійний Yes HP-01
Твердий пенал HP-01 від торгової марки YES - зручний формат пеналу для учнів початкової школи.
Модель HP-01 від торгової марки YES має два містких відділення з продуманою організацією простору, які з легкістю вмістять все необхідне для навчання та творчості дитини. Ніщо не загубиться!
Твердий корпус пеналу HP-01 від торгової марки YES, ущільнений картонною вставкою, ідеально зберігає форму за будь-яких умов. Завдяки внутрішньому органайзеру з еластичними фіксаторами кожен предмет буде на своєму місці, його не доведеться довго шукати. Добре продумана конструкція забезпечує максимальний комфорт та задоволення від навчання.
Особливості конструкції твердого пеналу HP-01:
- 2 містких відділення, що закриваються на застібку-блискавку для розміщення канцелярського приладдя;
- органайзер з еластичними фіксаторами у кожному відділенні допоможуть розмістити все необхідне впорядковано і красиво;
- міцна та надійна фурнітура - зручна у використанні;
- тканинний кант добре захищає краї пеналу від розкуйовдження;
- внутрішній матеріал стійкий до забруднень, його легко чистити.
Розміри та зовнішній матеріал виконання твердого пеналу HP-01:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 13 х 21 х 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Пенал-коробка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 459 ₴






