
Рюкзак шкільний каркасний 1Вересня H-29 Dolly Dog
2 000 ₴
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 559516
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Рюкзак шкільний каркасний 1Вересня H-29 Dolly Dog»
Рюкзак шкільний каркасний 1Вересня H-29
Модель рюкзака H-29 торгової марки 1Вересня - ідеальна пропозиція для першокласника. Щільний каркасний рюкзак, виконаний з матеріалу EVA, надійно захистить вміст від механічних пошкоджень. Має жорстку спинку, що перешкоджає викривленню хребта дитини та сприяє формуванню правильної постави. Унікальна система кріплення лямок дозволяє виставити максимально комфортну висоту по спині дитини.
Характеристики:
Спинка: Ортопедична
Анатомічні, ущільнені лямки
Можливість зміни розміру
Дно посилене, із захисним покриттям
М'яка ущільнена ручка, ручка - петля
Світловідбивальні елементи
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 2
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Розмір по сітці: S
Розмір, см: 39,5 х 29 х 14
Об'єм, л: 16
Вага, кг (+/- 10%): 0,9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Колір | Рожевий |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 г |
| Об`єм | 16.5 л |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 900 ₴






