-5%

Рюкзак YES ST-16 Infinity
1 370 ₴
1 301,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 558497
+380 (95) 597-73-75
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак YES ST-16 Infinity
Міський молодіжний рюкзак ST-16 INFINITY, торгової марки YES - трендова модель для стильної молоді. Зручний, компактний і, одночасно, місткий рюкзак для щоденного використання. Доповнить лук спортивного та щоденного стилів. Рюкзак має одне відділення і кишеню на лицьовій стороні. Ущільнені анатомічні лямки S-подібної форми, ущільнене дно. Матеріал еко-шкіра преміум-класу, не вимагає додаткового догляду. Розмір: 43 х 33 х 13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Основні | |
| Спеціальні | Регульовані лямки |
| Наповнення | Немає |
| Каркасний рюкзак | Да |
| Розмір (рост) | M(130-145 см) |
| Ортопедичні властивості | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 301,50 ₴




