Рюкзак дитячий YES K-33
Дитячий рюкзак Yes K-33 – ідеальний рюкзачок для дошкільнят!
Дитячий рюкзак K-33 від бренду Yes – це знахідка для малечі! Ззовні рюкзачок нагадує іграшку, тому неодмінно сподобається дитині.
Дитячий рюкзак K-33 від бренду Yes має одне основне відділення на блискавці, передню кишеню та дві бокові кишені. Всередині дитячого рюкзачка K-33 від бренду Yes передбачено дві додаткових відкритих кишеньки та одна кишенька на блискавці. Така організація внутрішнього простору допоможе розмістити речі необхідні у дитячому садочку та навіть для відвідування підготовчих занять до школи.
Дитячий рюкзак K-34 від бренду Yes має ущільнену спинку, анатомічні S-подібної форми лямки, що забезпечить максимальний комфорт дитині.
Дитячий рюкзак K-34 від бренду YES має нагрудний ремінь, який надійно зафіксує рюкзак на дитині і забезпечить рівномірне розподілення навантаження на спину.
Світлоповертальні елементи забезпечать безпеку у темний час доби.
Дизайн з котиком неодмінно сподобається малечі, адже з ним можна не лише ходити на прогулянку, а й гратися.
Особливості конструкції дитячого рюкзака K-33 від бренду YES:
- ущільнена спинка для комфортного носіння;
- анатомічні лямки, що не тиснуть на плечі;
- 1 містке відділення з додатковими кишеньками всередині;
- 1 передня містка кишеня;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації на спині дитини;
- зручна ручка-петля;
- надійна фурнітура для довговічності;
- міцна брендована підкладка;
- світлоповертальні елементи для безпеки.
Розмір та Характеристики дитячого рюкзака K-33 від бренду YES:
Розмір за сіткою: XS
Розмір: 30,5 х 21,5 х 11 см
Вага: 0,28 кг (+/- 10%)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 16.5 л |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Спеціальні | Регульовані лямки, Світильні елементи |
| Наповнення | Немає |
| Каркасний рюкзак | Да |
| Розмір (рост) | XXS(до 100 см) |
| Ортопедичні властивості | Да |
- Ціна: 1 229 ₴








